Drugi grant Motorola Basics of Biometrics & Telecare!!

Z ogromną radością i dumą informujemy o tym, że dzięki staraniom, wspaniałym koncepcjom działalności naukowo-dydaktycznej wśród studentów oraz niebywałym osiągnięciom na polu naukowym i dydaktycznym, kierownika naszego Zespołu Pana prof. dr hab. inż. Khalida Saeed’a, Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej uzyskał dofinansowanie z Motorola Solutions Foundation.

Kwota, która została przekazana Wydziałowi, wyniosła 35.000 $. Rzeczone środki pozwolą na przygotowanie i zrealizowanie kolejnej edycji warsztatów pt. „Basics of Biometrics & Telecare”. Tym razem jednak, kurs będzie kierowany zarówno dla studentów Politechniki Białostockiej i innych szkół wyższych (pierwszy wariant) jak również dla uczniów szkół średnich (drugi wariant) – uczniów ostatnich klas wybranych przez nauczycieli matematyki, fizyki, informatyki…

Szkolenia będą miały miejsce w Laboratorium Biometrii Wydziału Informatyki (sala 032). Dana sala została przygotowana i w pełni wyposażona dzięki środkom uzyskanym z pierwszego grantu Motorola Solutions Foundation.

O rozpoczęciu kwalifikacji na kolejne edycje Kursu poinformujemy na stronie Zespołu Biometrii. Już dziś serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w Kursie!

Dodaj komentarz