Nabór do drugiej edycji Kursu Biometrii rozpoczęty

Szanowni Państwo,

Niezmiernie miło jest nam zakomunikować, że w dniu dzisiejszym otwarty został nabór do drugiej edycji Kursu Motoroli – „Podstawy biometrii i teleopieki na komputery osobiste, urządzenia mobilne i systemy wbudowane”, organizowanego przez Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej.

Druga edycja Kursu będzie miała charakter warsztatowy. Zajęcia będą odbywać się w okresie od 5 do 24 lutego 2018r. Terminy spotkań zostaną ustalone z uczestnikami podczas spotkania inauguracyjnego. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z drugą edycją Kursu znajdą Państwo w podsekcji FAQ.

Termin rejestracji upływa w dn. 1.02.2018r. Formularz rejestracyjny dostępny jest pod adresem:

Formularz rejestracyjny

W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy: Kontakt

Serdecznie zapraszamy do udziału w Kursie.

FAQ

Q: Jak długo potrwa druga edycja Kursu?

A: 10 dni z zajęciami w okresie 5-24 luty 2018.

Q: Ile przedmiotów zostało przewidzianych do realizacji w trakcie trwania kursu?

A: Nie ma konkretnych przedmiotów (tak jak na studiach) lecz realizowane są zagadnienia, które zostały wymienione w tytule. Realizacja w formie warsztatów – wykład przeplatany z praktycznymi projektami bez ścisłego podziału godzinowego.

Q: Kto poprowadzi zajęcia w trakcie Kursu?

A: Kurs będzie realizowany przez Zespół Biometrii, działający pod kierownictwem Pana prof. dr hab. inż. Khalida Saeed’a.

Q: Czy na zakończenie Kursu będą wystawiane oceny lub potwierdzenie uczestnictwa?

A: Tak, każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie w kursie (potwierdzone przez Wydział Informatyki oraz Motorolę), oceny nie będą wystawiane, aczkolwiek przewidziane są nagrody dla najbardziej aktywnych uczestników.

Dodaj komentarz